SANDING PAD ST-D180-0-M14-2F
R1,532.50
Description
Festool Sanding pad ST-D180/0-M14/2F
- Order number: FES485296
- Model: ST-D180/0-M14/2F
Adapted for
- for RAS 180
- for fibre discs ø 180 mm
in self-service display pack
Warranty all-inclusive
Additional information
| Weight | 0.579 kg |
|---|---|
| Dimensions | 270 × 230 × 65 mm |
Shipping & Delivery
Related products
10′ 250MM POLISHING BONNET WOOL
R286.10
6′ 150MM POLISHING BONNET WOOL
DOUBLE SIDED WOOL BUFF 7′ 180MM WITH 5/8 THREAD