INTERFACE PAD IP-STF D150-MJ2-15-1
R556.59
Description
Festool Interface pad IP-STF D150/MJ2-15/1
- Order number: FES203351
- Model: IP-STF D150/MJ2-15/1 Interface pad
Adapted for
- for eccentric sander with diameter of 150 mm
- as damping element between sanding disc and sanding pad
- MULTI-JETSTREAM 2
- optimal thickness for sanding work on curved components
in self-service display pack
Warranty all-inclusive
Additional information
| Weight | 0.052 kg |
|---|---|
| Dimensions | 185 × 155 × 20 mm |
Shipping & Delivery
Related products
10′ 250MM POLISHING BONNET WOOL
R286.10
4′ 100MM POLISHING BONNET WOOL
7′ 178MM POLISHING BONNET WOOL
9′ 230MM POLISHING BONNET WOOL 100% SHEEPSKIN
DOUBLE SIDED WOOL BUFF 7′ 180MM WITH 5/8 THREAD